תפריט
Coaching לחיים

534 231x340.jpg

אימון אישי לחיים -  Coaching (האימון נערך בטבע)


עמוס בוטביקה 48 נשוי ואב ל – 3 תושב כפר דניאל בצמוד ליער בן שמן

 

מאמן אישי (קואצ'ר) לחיים ומדריך אופניים מוסמך ע"י מינהל הספורט

 

ניסיון עסקי רב, ניהול חברות מובילות בתחומן, הפעלת מאות עובדים והתנהלות מול ארגונים וחברות מהמובילים במשק.

 

כאחד שבא מהמגזר העסקי אני מכיר היטב את הבדידות  של מנהלים ועובדים רבים שעומדים בצמתי ההחלטות, חוסר הזמן, הלחצים, השעות האינטנסיביות, השחיקה , החלטות קשות שצריך לקחת בדרך, לעיתים  אף שאלות כמו " למה אני צריך את כל זה"..  ובעיקר , אורח החיים שמשאיר מעט מאד זמן איכות לעצמנו למשפחה ולסובבים אותנו.

 

 

עובדים/ות, מנהלים/ות ובכלל. אם אתם מחפשים קצת זמן איכות לעצמכם ולא מצליחים לעצור, נמצאים בצומת דרכים, מרגישים  צורך בשינוי, נראה שזה הזמן להתבונן קצת אחרת.. מחוץ לקופסא. אשמח להיפגש עימכם ולנסות להתחיל ביחד  תהליך אימוני קצר שעשוי ליצור הזדמנות לשינוי והנעת תהליכים .

 

אני מביא עימי לעולם האימון ארגז כלים שכולל  ניסיון עסקי ואלפי שעות של ראיונות, הבנה והקשבה לאנשים  שיחד עם ההכשרה בתחום  משמש לי לעזר רב בכל תחום האימון האישי והעסקי ומאמין שאימון  טוב  מתחיל מפתיחות והקשבה, לכן  האימון  נעשה בקונספט ייחודי בטבע, ברכיבת אופניים רגועה ומשותפת (נדאג לך לאופניים וקסדה) אחד על אחד. המאמץ הפיזי המשותף, הטיול כאן ביער בן שמן, תצפיות הנוף והמקומות הייחודיים פורצים סכרים מסירים לאיטם חסמים ויוצרים קרקע נוחה לדיאלוג איכותי.

מעבר לכך,על הדרך.. תרוויחו גם התוודעות לעולם המופלא של רכיבת השטח וטיול קצר ביער.  כשעצם היציאה החוצה , אוויר, ירוק ,ריח אורנים, נוף אנו כבר בסוג של תהליך אימוני בטרם החלפנו מילה.

 

בדרך נעצור להפסקת קפה/חליטת צמחים נשוחח בגובה העיניים, נלמד אחד על השני ונתחיל לנסות ולהגדיר את מטרות האימון. אני מאמין בתהליך קצר וממוקד בהתאמה לצרכי המאומן.

 

 דיסקרטיות מובטחת  (אל דאגה, על האופניים עם קסדה ומשקפי שמש אין בעיות כאלה)

 

 האימון האישי מתאים לכל אדם שמייחל לשינוי  ולכל אחד שמחפש קצת זמן איכות לעצמו.

 
כאמור באג'נדה שלי, לאימון בטבע ערך מוסף רב, כך שגם אם קיימת בעיה כלשהי או רתיעה מהרכיבה ניתן עדיין להנות מדיאלוג איכותי בטבע, נצא ברכב שטח ליער ותוך הכנת קפה באחת הפינות הקסומות נתחיל בתהליך האימון .

                                                                                                                                                                                                             בכיף, עמוo

                                                                                                                                                                                                             052-2747452