תפריט

טיול לילה לאור ירח מלא

רכיבת לילה לאור פנסים וירח

רכיבת לילה / טיול לילה לאור פנסים - טיול ירח מלא

 

רכיבת לילה ביער בן שמן חוויה נפלאה לארגונים, חברות, ופרטיים. רכיבת הלילה הינה חוויתית ונעשית במתכונת של טיול לילה בקצב רגוע, החושך ואלומות האור המרצדות על העצים יוצרים נופך דרמטי וייחודי ליופיו של היער. השקט מסביב, האווירה ורחשי היער הופכים יחדו לערב קסום  ולטיול לילה שהוא חוויה בלתי נשכחת,ניתן לשלב גם טיול ירח מלא שמוסיף אור משמעותי ויופי נוסף ללילה.

 

 

כל אחד מהרוכבים  בטיולי הלילה יצוייד על ידנו באופניים, קסדה ופנסים ייעודיים ורבי עוצמה, האחד לכידון באופניים שתפקידו להאיר לטווח הקצר ופנס נוסף לקסדה שמלווה מבט ומאיר לטווח הארוך. השילוב בין שניהם יוצר חווית רכיבה לילית וטיולי לילה מושלמים ומאפשר צפייה נהדרת ביער תוך כדי רכיבה רגועה ובלילות שבהם נערוך טיול ירח מלא נטעם ,נגיעה נוספת מיופיו של היער לאור הירח.

 

 

לקבוצת רוכבים חדשים (ומומלץ גם למנוסים) הרכיבה בטיולי הלילה תתחיל באור כדי להתרגל לרכיבה בשטח תוך כניסה בהדרגה ללילה ועל הדרך.. נהנה משעת בין ערביים נעימה ואולי בהמשך גם מטיול ירח מלא.

 

המדריכים שמובילים את טיולי הלילה מוסמכים ע"י מינהל הספורט מכירים היטב כל פינה ביער גם בחושך. ברכיבת הלילה אנו פוגשים לעיתים קרובות שועלים,צבאים,תנים, ציפורי לילה ועוד.. מידי פעם נעצור ונקשיב לקולות, לשקט.. וליופיו של הלילה.

 

להשלמת החוויה של טיול הלילה נארגן בדרך הפסקה עם ניחוח קפה או חליטת צמחים ונמשיך ברכיבה לנקודת ההתחלה .

 

מתאים גם לרוכבים מנוסים שמעוניינים בחווית רכיבת לילה ,טיולי לילה וטיולי ירח מלא בהובלת מדריכים שמכירים היטב את היער.

 

אנו נבנה מסלול מתאים בהתאם לניסיון ולצרכי הקבוצה.

 

צפו בסרטון: "רכיבת לילה לאור פנסים וירח"