תפריט
קבוצות רכיבה
רוכבות קבוע ביער בן שמן

רוכבות קבוע ביער בן שמן

 

 חוויה מאתגרת ורבת עוצמה 

 

קבוצות נשים לרכיבת אופני שטח שבועית ביער, בליווי מדריכים מוסמכים שחיים את המקום.
זה לא דומה להליכה, ריצה או חדר כושר ומתאים לכולן: מפגש מרתק בין הטבע לחוויה הספורטיבית.

פשוט חוויה אחרת: דמיינו מידי שבוע טיול ביער בן שמן שלא הכרתן...
שהופך אט אט לחוויה ספורטיבית משנה חיים

 


אנו מזמינים אתכן להצטרף לחוויה של טיול נשים קבוע ולשמחת הרכיבה, זה באמת לא דומה לשום ספורט אחר. חווית הרכיבה, המאמץ המשותף ויופיו של היער יוצרים יחדו טיול שהוא חוויה ספורטיבית בלתי נשכחת.
זכרו, אתן לא באות לסבול באימון מפרך, פשוט מגיעות כל שבוע לטיול שהוא הנאה נטו, בדרך נכיר את נפלאות היער: מערות מהתקופה הביזנטית, גתות, פריחות בעונות השונות,  תצפיות נוף, שרידי יישובים עתיקים, שבילים, סינגלים מרהיבים, פינות קסומות להפסקת קפה או חליטת צמחים ועוד..

 

צפי בסרטון: "רוכבים ביער בן שמן"

 

 

 

והספורט.. יגיע על הדרך,  בקצב שלכן כמעט בלי שתרגישו, עם האוכל מגיע התיאבון... והרוכבות מבקשות להגביר קצב ולהוסיף אתגרים.
אנו מאמינים בספורט מתוך הנאה ולא כסבל כשנהנים מצפים ולא חוששים מהמפגש הבא , מתמידים מתוך הנאה נטו ולאורך זמן וזה כל היופי.

 

דמייני  לעצמך , יום בשבוע או יותר  שש  בערב חזרת מהעבודה  הילדים כבר בחוגים ,עכשיו זה הזמן שלך ! אוספת את החברות נפגשים בכניסה ליער לשעה של טבע ,בריאות והנאה נטו.

 


רוכבים שניסו בעבר סוגי ספורט שונים ולא הצליחו להתמיד - חלקם מ"וותיקי הכורסאות" גילו את קסם הרכיבה, מהר מאד התאהבו  ובתוך תקופה לא ארוכה דיווחו על שינויים אמיתיים:  חיוניות, נמרצות, הורדת משקל, שיפור כושר גופני ומצב הרוח, הפסקות עישון ועוד.. ובעיקר התמכרו לדיווש ולשמחת הרכיבה.

הרכיבה היא חוויה אחרת - קבוצת נשים שרוכבות ביחד מתמודדות ויכולות למאמצים ולאתגרים המשותפים ,מתוודעות במהרה לעוצמה הסוחפת  של הקבוצה ויוצרות חוויה מגבשת ומעצימה שבשילוב עם הטיול ונופי היער הופכים לחוויה בלתי נשכחת.

ההיכרות העמוקה שלנו עם היער מאפשרת לנו מחד לבנות מסלולים רגועים ששווים לכל נפש מבחינת טופוגרפיה ועם זאת להוסיף בהתאם לצורך ולקבוצות טיולי הנשים כל מסלול אפשרי: שבילים, סינגלים, משולב,אתגרי וכו"  

פעם אחת בסינגל – אותו שביל לרוכבת אחת שסלול בין העצים כשהרוח, ריח האורנים ויופיו של היער מכים בך במלוא העוצמה ומרחיבים את ליבך, מקבלים זווית ראייה מרעננת על היער,לא רוצים להפסיק.. ומתוודעים לשמחת הרכיבה.

 אנו מתאימים קבוצות כך שהרכיבה מתאימה לרוכבות ללא ניסיון בשטח ולרוכבות מנוסות, ואנו משתדלים לשוות לה אווירת טיול ,טיולי נשים ייחודי וקבוע ,שעות הפעילות גמישות  והאופניים והקסדות עלינו !
השינוי יכול להתחיל ממש עכשיו, טיול ספורטיבי מתוך הנאה , טיול שאט אט  כמעט בלי שתרגישי... 
יהפוך לחוויה ספורטיבית מהנה ומשנה חיים – bike the way

 

צפי בסרטון: "רוכבים מספרים"