תפריט
קבוצות רכיבה
DIET BIKE

קבוצות - Diet bike

 

רכיבת אופניים שבועית קבועה ביער בן שמן - טיול בהובלת מדריכי אופניים מוסמכים ובליווי נטורופתית.

 

אין צורך בניסיון ברכיבת שטח, התאמת קבוצות, האופניים והקסדות עלינו !

 

20 דקות נסיעה מת"א (לא עוד פרסומת שחוקה, אמיתי 20 דקות, בדרך כלל הנסיעה לכיוון מזרח נטולת פקקים)   בשביל שינוי אמיתי בחיים ! שינוי שהוא לא רק דיאטה, שינוי אורחות חיים.  

 


חברים/ות כמה פעמים התחלתם או גמרתם אומר בליבכם להתמיד בפעילות ספורטיבית: חדר כושר, ריצה, הליכה וכו'  כן... אני יודע מניסיון, ברוב המקרים וויתרתם והמשכתם הלאה (כמו כולנו) אז זהו שזה לא יקרה יותר,  אנו מציעים מהפכה לא פחות.. ומבטיחים לכם באחריות, זה לא דומה לשום דבר שניסיתם קודם פשוט  כיף ולא סבל, ספורט מתוך הנאה - רכיבה בקבוצה ביער במקומות קסומים והכרת רכיבת השטח תוך כדי טיול ברכיבה זהירה , זו חוויה שפותחת את הלב ומוסיפה שמחת חיים.

 

קבוצות קבועות לרכיבת אופני שטח שבועית, ביער בן שמן, בליווי מדריכים מוסמכים שחיים את המקום,  זה לא דומה להליכה, ריצה או חדר כושר . מפגש מרתק בין הטבע לחוויה הספורטיבית, פשוט חוויה אחרת: דמיינו מידי שבוע טיול ביער במקומות שלא הכרתם ...
שהופך אט אט לחוויה ספורטיבית מאתגרת, רבת עוצמה ומשנה חיים. 

 

 

לרוכבים/ות שמגיעים במטרה להוריד במשקל אנו מצרפים ליווי של נטורופתית שתסייע בשינוי הרגלי אכילה תוך שמירה על איזון נכון במפגש פרטני ומפגשים קבוצתיים. השילוב עם חווית טיול ספורטיבית מהנה, עשוי בהחלט לעזור בשינוי אורחות החיים.
רוכבים שהיו "יושבי כורסאות מיומנים" ניסו קודם הכל: ריצה, חדר כושר, הליכה וכדומה... ולא החזיקו מעמד, גילו את קסם הרכיבה התאהבו והפכו תוך תקופה לא ארוכה לחיוניים, נמרצים ובעיקר שמחים ומכורים לדיווש.

 

צפה בסרטון: "רוכבים מספרים"

 

 

אט אט עם ההתקדמות והכיף שברכיבה, הספורט מחלחל מתוך הנאה ורוכבים מדווחים על שיפור מצב הרוח, הפסקות עישון, מעבר לאוכל בריא יותר, הורדת משקל, שיפור כושר גופני ועוד..
בדרך כלל "עם האוכל בא התיאבון ".. והרוכבים מבקשים להגביר קצב ולהוסיף, כי את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק..

 

הקסדות והאופניים עלינו ! והשעות גמישות כך שהשינוי יכול להתחיל עכשיו, אם רוצים ואין מגבלה רפואית לרכב, פשוט לתאם ולצאת לדרך ,במקרה "הכי גרוע" הרווחתם טיול נטו.

 

אני מניח שחלקכם עדיין קוראים ואומרים לעצמכם "שוב חוזר הניגון, חופרים לנו, ניסינו אימונים שונים ולא הלך, אנטי ספורט וכו'  "  כשתתחילו לדווש ביער תכירו בכוחה הסוחף של הקבוצה, תתוודעו בדרך למקומות הקסומים: שבילים, סינגלים, עתיקות, מערות, פריחות ותצפיות מרהיבות .יופיו של היער ריח האורנים והאוויר בחוץ יכו בכם במלוא עוצמתם ותבינו היטב את הספורט מתוך הנאה ואת הערכים המוספים של הרכיבה. עד היום חששתם מספורט כי התייחסתם לסבל הממשמש ובא.. אנו עוסקים ברכיבה עממית בטיול כיפי וכשנהנים מחכים לפעם הבאה, מתמידים לאורך זמן וזה כל הקסם. הספורט והשינויים יבואו מתוך רצון ובקצב שלכם ככה על הדרך, בלי להרגיש...bike the way 

 

צפה בסרטון: "רוכבים ביער בן שמן"