תפריט

קבוצות רכיבה

קבוצות רכיבה קבועות

קבוצות רכיבה קבועות ביער בן שמן - השינוי מתחיל עכשיו..


רוכבים עם קבוצת רכיבה קבועה ביער בן שמן - חוויה לחיים   

 

קבוצות רכיבה  של רוכבים, רוכבות וקבוצות מעורבות לרכיבת אופני שטח שבועית ביער בן שמן, בליווי מדריכים מוסמכים שחיים את היער.
זה לא דומה להליכה, ריצה או חדר כושר ,מפגש מרתק בין הטבע לחוויה הספורטיבית.
פשוט חוויה אחרת: ספורט  מתוך הנאה ,דמיינו לעצמכם מידי שבוע טיול עם קבוצת רכיבה ביער במקומות שלא הכרתם...
שהופך אט אט לחוויה ספורטיבית משנה חיים.

 

צפה בסרטון:  "רוכבים מספרים"

 

 

אנו מובילים רכיבה עממית שהיא למעשה טיול ביער בכל שבוע במסלול אחר והאני מאמין שלנו - להנות מחוויה ספורטיבית מתוך הנאה ולא כסבל, הרכיבה בקבוצת רכיבה לא דומה לשום דבר שעשיתם קודם.
מדובר במהפכה של ממש ,לא עוד חשש מהאימון והסבל הממשמש ובא כי אם ציפייה לטיול התענוג הבא.. אני מאמין שלהבדיל מפעילויות ספורטיביות אחרות, לרכיבה יהיה קל מאד להתחבר גם ל"יושבי כורסאות וותיקים" שאינם אוהבים ספורט. אם אין לכם מגבלה רפואית שמונעת מימכם לרכב אני ממליץ להצטרף ולנסות כבר עכשיו !  את קבוצות הרכיבה.
זכרו,אתם לא באים לאימון מייסר ולא לסבל  אתם מגיעים לטיול נטו ! הכרת רכיבת השטח בזהירות ובתבונה , טיול מידי שבוע עם קבוצת רכיבה במקומות קסומים ושכיות החמדה של יער בן שמן ,טיול שיהפוך בקצב שלכם לחוויה ספורטיבית מדהימה.
וכל זאת בליווי מדריכים שמכירים היטב את היער על נפלאותיו: מערות מהתקופה הביזנטית,שיטות כבישת שמן עתיקות,בארות ,גתות , פריחות נפלאות ,סינגלים מרהיבים,שבילים ותצפיות נוף רבות ברגב,חדיד,מצפה השניים ,צוקי שילת ועוד.. הפסקת קפה או חליטת צמחים באחת הפינות הקסומות ובעיקר חוויה ספורטיבית שכולה הנאה צרופה.
רוכבים שלא עסקו בספורט ועשו רק" ניסיונות ספורט" כושלים,התחילו לרכב ,בקבוצות הרכיבה שלנו התאהבו בשמחת הרכיבה ומדווחים על שינויים בכושר הגופני,אורחות החיים,מצב רוח ,חיוניות,רוח צעירה ועוד..
דבר אחד,אנו מתחייבים הרכיבה בקבוצות רכיבה לא דומה לשום ספורט אחר :הדיווש בקבוצת רכיבה ,המאמץ המשותף ,יופיו של היער וריח האורנים מרחיבים את הלב מכניסים בכם ובכל קבוצות הרכיבה את שמחת הרכיבה והספורט מגיע על הדרך, כמעט בלי להרגיש עד שהטיול השבועי הכיפי הזה הופך די מהר למשהו שמחכים לו.. ואט אט גם לחוויה ספורטיבית משנה חיים  Bike the way

 

הקסדות והאופניים עלינו! השעות גמישות, רק לתאם ויצאנו לדרך ,אין צורך בניסיון ברכיבת שטח .
אנו נתאים את קבוצת הרכיבה שלך ובכלל, ההיכרות העמוקה שלנו עם היער מאפשרת בניית מסלולים שווים לכל נפש ובהתאם ליכולות הקבוצה ממסלול שבילים רגוע ,סינגלים ,משולב,אתגרי ועוד...
הרכיבה מתאימה גם לרוכבים מנוסים שמעוניינים בליווי והובלה של מדריכי אופניים ובהעמקת ההיכרות עם היער

 

צפה בסרטון: "רוכבים ביער בן שמן"